Link na info o Novom BA centre: www.trajter.sk

Ja som mu samozrejme povedal, ze nie, ale myslim, ze keby som to chcel, tak by to problem nebol
v 6ke z ZST NM na zatisie a vodic si ho vsimol. Ale mal odistene dvere. On mu usiel. Ja som ho nahanal na bicykli, ale on sa VYPARIL ani neviem kam
Chcel som ho odfotit, ale fakt sa vyparil
Elina pod zemou beha aj vo Viedni a aj v Strasburgu myslim... (v Geneve tiez ak sa este dobre pamatam).
COLOR
Okrem ineho aj toto: Rota:-) Aj ja som to chytil presne v den, ked bola schodza. Preto som bol taky neposedny na tej tvrdej stolicke