Reply on: Ma178rek #257208:
Však prídu 30T. Čoskoro. Najneksôr potom darovať všetky novostavby K2S na Ukrajinu.DPB by mohol skúsiť za ne získať nejakú Škodu 8Tr (v akomkoľvek stave). Síce o žiadnych neviem, ale možno by nejakú niekde našli, v stave včelína alebo záhradnej chatky.
Ma178rek