Reply on: Ámos #192683:
Ten druhý a tretí variant vyzerajú celkom rozumne. Rozhodne by to bol krok vpred. Iste, je to náročné, ale zase keď pozrieme na tie linky, väčšina má pravidelnú dobu premávky. Kompromis medzi 2. a 3. bodom by bol, ze by sa to nemuselo riadit casom, ale aspon dnami.
Inak mesto stale spi pokial ide o tender na nove palubaky, cize...
Ámos
Keby vsak DPB vlastnil plnicku a platil len za plyn ako velkoodberatel urcite by to bolo lacnejsie ako platenie za tankovanie CNG.
Ked cerpat fondy na busy tak bud hybrid alebo vodik.