Reply on: Ike #124659:
Je to názov ulice, takže názov zastávky je OK a napr. väčšina ľudí hovorí idem na Štrbské Pleso, v skutočnosti ale idú do Štrbského Plesa (ako miestna časť).
inak on tam nechcel ist, on ju chcel rovno zrovnat
MiroBA
Ešte sa vrátim k tým "snehovým" fotkám z 22 2 2009.
Nejaký výber čo som fotil ja, som hodil na azet do albumu pod moj nick MiroBA1981 . -ak by bol niekto náhodou zvedavý či niekoho zaujímalo.