Reply on: Michal Mazánik #14594:
bude tam vytvoreny aj prechod pre chodcov, kedze ta zastavka je takmer v krizovatke alebo sa bude prebehovat cez cestu?
ale je to krasny priklad toho co som spomenul vyssie a do bodky to vsetko potvrdzuje.
TomoSK