Výluka MHD na Štefánikovom námestí (od 16.6.2021)

Niektoré zastávky majú zmenenú obsluhu linkami MHD, prípadne nie sú vôbec obsluhované.

Z dôvodu pokračovania rekonštrukcie Duklianskej ulice a Štefánikovho námestia sú od 16. júna 2021 zmenené aj trasy liniek MHD. Na Duklianskej ulici bola obnovená obojsmerná premávka do/zo Smižian po Sládkovičovu ulicu. Štefánikovo námestie bolo naopak úplne uzatvorené, preto je aj zrušená zastávka Štefánikovo nám. v oboch smeroch.

Linky 4 10 a 11 opäť premávajú do a zo Smižian po pôvodných trasách cez Dukliansku ulicu.

Zastávky Štefánikovo nám., Medza, Poliklinika a Nad Medzou, Lidl nie sú linkami MHD obsluhované.

Autobusy obchádzajú uzavreté Štefánikovo nám. medzi zastávkami Železničná stanica a Sídlisko Východ obojsmerne obchádzkou cez Jozefa Fabiniho, Levočskú a Slovenskú ulicu, pričom v smere na Železničnú stanicu zastavujú na náhradnej zastávke pri ZŠ Levočská. Linky 1 2 3 4 7 8 9 11 12 13 neobsluhujú ani zastávky Radnica a Galéria.

Zastávky Radnica a Galéria sú obsluhované len linkami 5 a 15.

Linky 1 a 8 zastavujú obojsmerne aj na náhradnej zastávke Hviezdoslavova, SPŠ pred križovatkou Hviezdoslavovej s Levočskou (pri bývalom ZIO bare).

Výluka by mala potrvať jeden mesiac.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.