Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Vlaran #251:
Ale také nejaké skoro okružné linky aj sú. Prevažná väčšina spojov L3 pokračuje na L2 a následne z L2 na L1. A aj opačne.
Reakcia na: Vlaran #251:
V akej relácii treba trikrát prestúpiť? V jeho požadovanej relácii stačí raz. Pri protiidúcich nosných linkách by okrem jednej zastávky bola nadväznosť na antény len v jednom smere.
Pravda je niekde medzi. Systém MHD, ktorý je momentálne v Ružomberku, je pre množstvo ľudí nepochopiteľný. Vzhľadom na veľkosť mesta a dispozičné možnosti je naozaj zvláštne prečo sa rozhodli ísť týmto smerom. Niektorí cestujúci musia prestúpiť aj trikrát, aby sa dostali z bodu A do bodu B.
Pričom v prípade RK by bolo možné vytvoriť dve okružné protiidúce nosné linky od ktorých a ku ktorým by sa kyvadlovo pripájali linky do mestských častí a v drvivej väčšine by stačilo prestúpiť raz, prípadne len prejsť na protiľahlú zastávku.
Reakcia na: divoch4ever #248:
V Ružomberku je zakázané prestupovať? Na facku to je, ale pre teba, aby sa ti rozsvietilo v makovici.
Reakcia na: divoch4ever #248:
a este aj 1€ za listok preco nie
ktory idiot vymyslel tuto novu retardovanu mhd clovek prejde cele banicne a ziadny spoj na klacno totalny imbecil len penize zhrabnut za taku demenciu to hej .... naco mhd ked clovek moze ist peso ... na facku 🤦‍♂️
Reakcia na: Petto #246:
Zatial slubuju len dalsie 3 LE Setry, cim by sa mala pokryt bezna vyprava LE vozmi. Vyhladovo by ale mali byt nove vozidla, ale bohvie kedy. Teraz je len docasna zmluva uzavreta.
Setry zostanu nastalo v MHD RK ? CI uz sa ocakavaju nejake nove vozidla ?
Reakcia na: Zuna #244:
A v tých týždňoch, kedy nechodíte do práce, sa len prechádzate okolo domu?
V ponuke sa nachádza predplatný lístok min. na 15 dní. Vzhľadom na to, že využívam MHD na prepravu do práce len každý druhý týždeň, uvítala by som v ponuke aj 7-dňový predplatný lístok.
Reakcia na: Jokonom1 #241:
K jednej registracii na mhdrk.sk sa daju priradit aj platobne karty aj pre rodinnych prislusnikov, takze sa da predpokladat, ze rovnako bude mozne poziadat aj o viac cipovych kariet k jednej registracii (poziadat o vydanie cipovej karty ma byt dostupne od 22.1.)
Na jednu platobnú kartu chceme vydať viac čipových kariet - deti . Je to vôbec možné?
Moje tipy na nové busy sú Mercedes Conecto/Citaro, Scania Citywide, Volvo 8900 a možno MAN Lion's city . Akákoľvek iná značka je silne nepravdepodobná, keďže Blaguss Iveco neprevádzkuje.
Reakcia na: N/A #237:
Podmienka su 3 dvere a cely voz NP ? T.j. vsetky LE su tympadom out.
Reakcia na: Tom_BB #235:
Keďže je to Blaguss, ktorý nakupuje výlučne EvoBusy, tak C2ky sú takmer isté. Jedine, žeby Conecto, ale to je nepravdepodobné.
Reakcia na: Tom_BB #235:
Ak od Iveca tak Urbany, Citelisy sa už nevyrábajú a Crossway nespĺňa požiadavky na nízkopodlažnosť a ani na šírku tretích dverí. Mojím osobným tipom sú Citará.
Reakcia na: Tom_BB #235:
Tebou načrtnutý "čierny" scenár sa zrejme neodohrá. Toto nie sú zrovna dvorní dodávatelia Blagussu.
Užívajte si tie Setry pokiaľ sa dá predpokladám, že nové vozy budú klasické Citelisi/Crosswaye v najlepšom prípade nejaké mestské verzie MANov.
Reakcia na: TeBeCe #232:
Klasika 12metraky diesel asi boli podmienky ci ? 🙂

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.