Reply on: Vladimír #8656:
Tých 5 rokov som myslel obrazne. Ide mi hlavne o to, že Prešov by nemal mať horšie vybavené vozidlá ako ostatné mestá. Veď napríklad taká 24Tr bez pomocného pohonu bude rarita nielen na Slovensku, ale aj v celom bývalom Československu.
to len tak na okraj, že neprítomnosť pulzu nemusí znamenať nečinnosť srdca
mno proste hruza... Videl som Londynske busy tak mozem povedat ze tie busi tam maju pekne ale tuna? V Ba maly krajsie vozy ako tu... a ze su natom lebsie ?
Jan Vartas
1. Asi je chyba v texte pod obrázkom 350 v novom update, pretože cieľový transparent ukazuje zastávku Delňa a nie Veľký Šariš.
2. Pri fotke Ikarusu D 620 je text, že vozidiel bolo osem, no Dandyzat uvádza štyri vozidlá.
3. Pri fotke 324-ky by bolo dobré aktualizovať text nakoľko do Hanisky jazdia aj níkopodlažáky.
Neviem či si nezabudol na správu o busboardoch REHAU nakoľko to tu už niekto spomínal (asi Polio).