Reply on: SZKV #6525:
keby si si dal vyhladat nejake obrazky klbovych autobusov MAN, mozno by si aj sam na nieco prisiel....http://www.bustreff.de/bushandel/druckansicht.php?id=823
http://www.omnibusse.de/BusseGebraucht/MAN-SG-242.htm
http://www.bilnorge.no/export/bb_12484.jpeg
eMareq
Re #6508 Vladimír: Neboj sa, príde a kúpi ho Furčan, zgenerálkuje ho za 200 rokov a potom ho bude DPMP prepožičiavať na historické jazdy. ?
topic on