Reply on: IC506 #5766:
Co blby, jak blby... mame len 7 celodennych klbatobusovych poradi, tak ked mame pocet busov viac ako 7, tak tie zvysne musia jazdit na spicke predsa...Ked sa aj na buduci rok kupia klbove CB, tak samozrejme ze na spicku pojdu aj Citybusy. Noaco, komu to vadi ?
Ale aspon vidis, ake to je, ked sa musis prehrabavat prispevkami, ktore tu nemaju co robit
IC506
Re #5741 Polio: Je tam iny dovod, ale ten je viacmenej... Nebudem to tu vykladat, niekedy Ti to poviem
Re #5742 Polio: TankJr, ex. spoluziak a este sa nenaucil gramatiku.
Off Topic:
Re #5743, #5744, #5745, #5746, #5747, #5748, #5749, #5751 Velebnosti: Kto si? Co tu hladas?
Topic On.