Nie v publikacii 1949-1989 pisu, ze 14Tr a je tam aj fotka
A VLADO je na TA3!!! ? ? ? ☺ ☺ ☺ To som sa divil, ked na TA3 hovorili, ze ludia si stazuju cestovny poriadok a do toho zacal kecat Vlado, vyhody. Pokusim Vam to tu dat.
A VLADO je na TA3!!! ? ? ? ☺ ☺ ☺ To som sa divil, ked na TA3 hovorili, ze ludia si stazuju cestovny poriadok a do toho zacal kecat Vlado, vyhody. Pokusim Vam to tu dat.
pete