Nie v publikacii 1949-1989 pisu, ze 14Tr a je tam aj fotka
A VLADO je na TA3!!! ? ? ? ☺ ☺ ☺ To som sa divil, ked na TA3 hovorili, ze ludia si stazuju cestovny poriadok a do toho zacal kecat Vlado, vyhody. Pokusim Vam to tu dat.
A VLADO je na TA3!!! ? ? ? ☺ ☺ ☺ To som sa divil, ked na TA3 hovorili, ze ludia si stazuju cestovny poriadok a do toho zacal kecat Vlado, vyhody. Pokusim Vam to tu dat.
Richard
Re #4936 SZKV: Srdecna vdaka za superkomplet info.
Polio: Najdi si trosku casu a prejdi si aspon strucne niektore starsie prispevky k temam, ku ktorym sa chces vyjadrit. Anketa o tom, ake vozidlo pride je zbytocna, na dodavku 25 NP AB vyhrala Karosa, teda budu Citybusy, resp. Citelisy. Co sa tyka TB neverim, zeby podnik isiel prec od maximalnej unifikacie a teda je jasne ze tu budu jazdit 24Tr, resp. 25Tr-ky. Ale to len pre zopakovanie, to vsetko tu uz bolo.
Pitto: Sklamal si ma, ze jazdis bez cestovneho listka. A hovoris si dopravak, hm? na zamyslenie.
All: Tak co s tym 1.augustom ? Zorganizujeme nieco?