Nie v publikacii 1949-1989 pisu, ze 14Tr a je tam aj fotka
A VLADO je na TA3!!! ? ? ? ☺ ☺ ☺ To som sa divil, ked na TA3 hovorili, ze ludia si stazuju cestovny poriadok a do toho zacal kecat Vlado, vyhody. Pokusim Vam to tu dat.
A VLADO je na TA3!!! ? ? ? ☺ ☺ ☺ To som sa divil, ked na TA3 hovorili, ze ludia si stazuju cestovny poriadok a do toho zacal kecat Vlado, vyhody. Pokusim Vam to tu dat.
LUK
Re #4916 Papyr: ďakujem ?
Re #4928 IC506 (Pitto): ? ...no tak to si naozaj Prešovčania ozaj dobre pospia...cez Levice a Fiľakovo... ?
Re #4931 galiyosha: ...čiže nazýva veci pravými menami... ?