jsk: ano, museli to zmenit behom tyzdna, kedze minuly utorok som cestoval sorkou o 12:05 a dnes som sa skoro nezmestil do popradu o 12:10 lebo sor nesiel. 12:05 uz ide asi iba mercedes ale nevidel som ho tam.
Resp kedysi davno chodila nejaka Nitra do PO o 12:40.
CP na nastupistiach v PO su tam odkedy su nove oznacniky, teda take 2-3 roky. V KE je to podobne (na rozdiel od DPMK pisane na pocitaci, ale v nejakej T602, s najmensim pismom
) Niekolko spojov denne ma aj bardejovsky Slivtour. Tie sa ale daju najst apson na cp.sk.

, ale 0910 to bolo určite). Vodič mal možno 25 rokov a v PO sme boli za 20 minút! Na lístku mám čas vydania 7:31, zo stanice sme sa pohli asi do štyroch minút a určite sme boli v PO o 7:55...
Gabo