Pardubice opúšťajú v týchto dňoch vyradené ( predané ) 14 Tr.Ak máte niekto tú možnosť,všímnite si ,či touto várkou neodídu aj tie naše vyradené.
Resp kedysi davno chodila nejaka Nitra do PO o 12:40.
CP na nastupistiach v PO su tam odkedy su nove oznacniky, teda take 2-3 roky. V KE je to podobne (na rozdiel od DPMK pisane na pocitaci, ale v nejakej T602, s najmensim pismom
) Niekolko spojov denne ma aj bardejovsky Slivtour. Tie sa ale daju najst apson na cp.sk.

Sarko
Inak som ostal zarazený, pretože odchody autobusov v relácii PO - KE nie sú vôbec nikde presne uvedené, niečo iné sa píše na www.cp.sk, niečo iné ukazuje elektronická tabuľa vo vestibule autobusovej stanice a úplne niečo iné je uvedené na označníku 22. nástupištia. Keď ešte včera prišiel autobus v úplne inom čase, ako je uvedené na všetkých troch spomínaných miestach, tak som si povedal, že niekto v tom má poriadny bordel...