Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Shadow #2047:
Naše súkromné veci by som si ako verejnú anketu vyhlásiť nedovolil. Dohodnime sa cez fórum.

-

Takže zatiaľ jediný termín, ktorý tu padol, je piatok 22.10.2004. Je niekto, kto má niečo proti tomuto dátumu? Ale hádam piatky sú všeobecne prijateľné, školáci si nepíšu domáce úlohy a pracujúci majú pred sobotou tiež menej nabitý program.
Reply on: ondrej38 #2048:
prispôsobím sa v PIATOK od 13:45 do 20:00 a v SOBOTU Sám neviem. Dohodnite sa vy,stretko by bolo najvhodnejšie v meste, takže Peter K. by to mal najblišžie... 🙂
Reply on: Vladimír #2044:
zastavky na Rusinskej su dobre zohavene tym kovovym skaredym zabradlim co vyzera ako hrdzave a nie ako nove.. ked to bude tak vyzerat aj na Novomeskeho tak potom no comment.. jedno stastie ze tam nebudem nastupovat

ZRAZ: ja mozem teraz cez vikend v pohode aj buduci tyzden, no aby som sme sa stretli musi sa niekto prisposobit, viem ze urcite nebudu moct vsetci, ale ak sa aspon vacsina dohodneme tak sa da nieco urobit aj s Vladom este
pete : no keby ten zraz bol 17:00, alebo neskor, tak mozem aj cez kladivka... ☺

ZRAZ : uz by mohol padnut nejaky konkretnejsi termin, navrhujem nech sa najprv dohodnu ti, ktory su t.c. mimo Presov a ostatni sa mozu prisposobit. Takze Vlado, Papyr a dalsi navrhujte.

VLADÓÓÓÓ : nemohol by si bleskovo hodit anketu a najvhodnejsi termin na zraz ???
Reply on: pitto32 #2045:
...lenže po Rusínskej nechodia trolebusy 🙂...
Reply on: Vladimír #2044:
...menia stĺpy...
Inak, na Laca Novomeského sa už začínajú rysovať nové zastávky aj s deliacimi ostrovčekmi (!) Zdá sa, že zastávky Laca Novomeského budú identické s tými na Rusínskej.
Reply on: Diggi #2042:
SAD Humenne. Vranov je pod Humennym. Ale tie Humenske EVC sa mi pacia viac ako kosicke ?
Prečo by SAD Nitra nemohla mať evidenčné čísla?
Eurobus (KE, SNV, RV) už majú a po vzore Košíc už majú evidenčné čísla aj busy SAD Vranov. ?
Reply on: TeBeCe #2040:
V sadistických prevádzkach sme na to zvyknutí, ale tam kde majú klasické ev.č., tam pomaly ani netušia, že to má aj nejakú ŠPZ-ku:-).
Reply on: LUK #2039:
si predstav, ze to vobec nie je take tazke 😉 mne to trvalo len chvilku a teraz viem zhruba (minimalne typ) co je co aj podla spz 🙂
Reply on: Vladimír #2037:
Aký to paradox... Ty taký odporca ŠPZ-tiek sa ich budeš musieť učiť:-):-).
Reply on: pete. #2035:
ale záľuba je MHD ? 😃
Reply on: LUK #2030:
No... pred týždňom som linkové vedenie poznal len orientačne, teraz už poznám trasy všetkých liniek. Takže hádam ani s tými ŠPZ-kami nebude taký problém.

Nejaké ubytovanie si nájdem. Práve z tohto dôvodu nevylučujem (ba predpokladám), že istý čas budem od možnosti nejako výrazne robiť na iMHD, odrezaný. Ale ako trvalý stav to určite nezostane.

Re #2031 pitto32: Už som to viackrát písal a zopakujem to znova: Nechcem byť wemasterom nr.imhd.sk. Táto stránka svojho webmastera má, jeho práca je bezchybná a niet teda dôvodov na zmeny. Ja mám už na krku Žilinu, Prešov i Košice, takže mám čo robiť aj bez Nitry.

V Nitre samozrejme majú kopu busov, viac ako my. Je to logické, keďže nemajú trolejbusy.
Pravdepodobne zajtra sa asi zacne ta jednosmerna vyluka na Safarikovej medzi Kratkou a Dilongovou. Uz su porozmiestnovane znacky obchadzkovej trasy a aj koberec je uz narezany okolo kraja cesty.
Kedze na Dilongovej v lavom pase je zvycajne odstavenych kopu aut, som zvedavy, ako to tam bude vyzerat, ak vsetci pojdu po oficialnej obchazkovej trase ?

ZRAZ > Dohodnite sa na nejakom normalnom termine, a ked budem moct, tak pridem.
Reply on: pitto32 #2031:
Ani nevies aky som rad ze budes mat fotak. Mna totiz fotenie busov vobec nebavi a hlavne sa mi to nikdy nechcelo robit ?
Reply on: pitto32 #2033:
Tebe, preco? ?
Reply on: pete. #2029:
komu hovoríš smarkatý ? Hmmm ? ?
Reply on: pete. #2029:
nezarývaj.
?

Držíš sa pravidla : Starší kope teraz hlinu, mladší teraz charká slinu , že ? 😛

Hypernova je stokrát lepšie ako vaša Jednota a v centrume mäsiarstvo ?
Reply on: Vladimír #2028:
no to mi je ľúto 🙂
Teraz som bol na www.imhd.sk/nr no ľudia Vladimír už môže byť jej webmasterom, v podstate Nitre som nebol a už sa tam chystám
?
a vyzerá to do búdúcnosti na DPMN - teda prejde k "šťikaniu" lístkov a k dosadeniu ev.č. (ja osobne som za trojmiestne, ale to presadí v SADN Vlado... 😉 )

Majú ho kopu busov.
Pete : pomsta proti tebe v zime, nebudeš mať takú kôpku fotiek ako ja 😛 (sorry ak som Ti ranil city) 😃

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.