Reply on: Vladimír #2026:
Ako dispečera, DISPEČERA ??????????????????????????? ? ? ? To už vieš naspamäť všetky evidenčné čísla, dúfam, že ešte 30- teho tu budeš.
Ako to, že sme sa nevideli, ale intuícia mi hovorí, že vtedy na Trojici som Ti chcel zavolať...

No neviem, či to je hodné novinky, ale keď si bol an Trojici, určite si si všimol, že nanovo nalepujú ev.č. na bok, príkladom je taká 347-ka.

? Aký dispečer ?
Teším sa na tvoje radikálne zmeny v DPMNitra - dúfam, že nám do PO pošleš ten kĺbový Mercedes na skúšku.
Budeš tu 21.10.2004 o 7:00 na otvorenie Hypernovy ????

Vladimír
Značky nitrianskych autobusov sa budem musieť postupne naučiť. Evidenčné čísla, také ako my, autobusom nedávajú.
Mal by si vedieť, že v Nitre nie je žiaden DPMN. Mestskú dopravu zabezpečuje SAD Nitra
Novinka o nových číslach pribudne. Nové čísla majú napr. 331, 335, 336, 337, 341.
V stredu 20.10. som v Nitre, vo štvrtok 21.10. by som mal byť doma. Ale pozerať sa na otváranie Hypernovy určite nepôjdem