Reply on: Vladimír #11065:
Ja netvrdím, že to bude v Sabinove a Lipanoch zastavovať. Ja len hovorím, že ak to tam nebude zastavovať (a nebude to bezpríplatkové), tak to bude mať pre Prešov rovnaký význam, ako zavedenie električiek alebo vybudovanie stanice Prešov-Sekčov
. Ja by som inak ešte dopručoval zastavovať v Červenici, to by som im tak osemkrát ročne mohol prispieť na prevádzku
.
pete