Reply on: Richard #10312:
Co sa tyka tej poruchy vrcneho vedenia,tak si myslim ze to nebude presne.Mrznuci dazd sposobil namrazu na vedeni a zhluk TR nastal tym,ze prvy prerazal siet od namrazy a ostatni sli za nim.Dnes to bol najvacssi problem.71-ka ktoru ma servis,ako rozmrazovacie vozidlo prremavala pripojena na dielenskom vozidle,lebo kontakt jej zberacov s vedenim bol nulovy.Pracovnici vrchneho vedenia cize vezkari to potom oklepavali rucne.Dnes som uz postrekovaka stretol o 20,00hod,ale diena ho na tyci tahala do vozovne o 21,00hod.Tuto noc to ale nebude take potrebne,ako minulu.
Driver