Cestujúci môžu vyhrať ročné lístky na MHD Prievidza a Bojnice (28.8. – 22.9.2023)

Pri kúpe trojmesačného lístka budú cestujúci zaradení do súťaže o ročné lístky.

Mestá Prievidza a Bojnice pripravili v rámci kampane k tohtoročnému Európskemu týždňu mobility pre cestujúcich možnosť vyhrať ročný predplatný cestovný lístok na MHD v hodnote 169 €. Do súťaže o tri ročné lístky budú automaticky zaradení cestujúci, ktorí si v termíne od 28. augusta do 22. septembra 2023 zakúpia 90-dňový predplatný lístok na MHD. Predplatné lístky si cestujúci môžu zakúpiť na svoju dopravnú kartu na predajnom mieste dopravcu na autobusovej stanici, cez internetový predaj alebo priamo v autobuse u vodiča. Do súťaže nie je potrebné sa registrovať.

Predplatné lístky boli v MHD Prievidza a Bojnice zavedené od 1. apríla tohto roka. „Najväčší záujem evidujeme pri 30-dňových časových lístkoch, no obyvatelia siahajú aj po trojmesačných a ročných. Keďže tieto lístky sú najvýhodnejšie, no zároveň jednorazovo najviac zaťažia domáci rozpočet, pripravili sme v spolupráci s dopravcom a mestom Bojnice pre cestujúcich v rámci septembrovej kampane európskeho týždňa mobility súťaž o tri ročné lístky,“ uvádza mesto Prievidza na svojej internetovej stránke.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.