Reply on: N/A #9639:
kebyže sa vyznám, tak sa asi nepýtam. a ak si prečítaš môj príspevok ešte raz, môžeš vidieť že som na nikoho neútočil, iba som sa normálne spýtal na veci ako sa majú. v človeku to vzbúdca pozornosť keď je média plná toho že " mesto zvažuje vlastný dopravný podnik" , " koncom augusta sa nakúpia kĺbáky" a pod. z toho celého cítiť iba to, že niečo nie je v poriadku. preto tie otázky. Prepáčte, ak som niekoho urazil, bolo to nechtiac.
bubboo