Reply on: M #9605:
Dnes určite nijako. O dva dni budem mať záznam z R&G, potom môžem zisťovať či to tak bolo a ak áno, tak prečo to bolo.Osobne sa mi zdá informácia, podľa ktorej vodič minútu pred ochodom z východzej zastávky je už na zastávke druhej, dosť pritiahnutá za vlasy, ale budem jej venovať pozornosť a pozriem sa na to.

). Veľmi pozoruhodné zážitky sa viažu naň. Momentálne asi najsilnejší zážitok bol Olomouc. Veľmi pekný systém MHD. Zaujalo ma, že v nedeľu popoludní na dvoch z troch električkových radiál bol prekladaný interval 6 minút v každom smere (pre porovnanie, u nás v SO-NE aj na Klokočinu či Chrenovú to ide priemerne raz za 12 minút). Ktovie, aké sú ich ročné km výkony. V centre mesta skoro na každej zastávke elektronický transparent zobrazujúci najbližšie odchody (v reálnom čase, aj so zohľadnením meškaní). Hodnotiť som mohol síce len zbežne, ale veľmi použiteľný systém.
Admin.s