Mal som možnosť povoziť sa testovacími Volvami, tak tu sú moje dojmy:
-na prvý pohľad sú vozidlá vo výbornom stave, motoricky sa zdajú byť dobré (toto ako laik neposúdim), jazda bola svižná
-majú viacero technických vymožeností, nie bežných v našich končinách:
-snímanie priestoru 2.-4. dverí a zobrazovanie situácie na monitoroch nad vnútorným spätným zrkadlom vodiča je až prekvapujúco funkčné a zjednodušuje prácu vodičovi, nehovoriac o zvýšenej bezpečnosti pre cestujúcich
-vodič neovláda zvukovú signalizáciu pred zatváraním dverí (zvonenie), tá sa zapína automaticky iba v prípade, že v blízkosti dvier stojí cestujúci
-2.-4. dvere sú predsuvné, ak boli otvorené dopytom, zatvárajú sa automaticky, inak zatváranie ovláda vodič
-vozidlá sú plne klimatizované; napriek spochybňovaniu tohto riešenia viacerými DP potvrdzujem, že vo voze bolo veľmi príjemne napriek sparnému letnému počasiu, ktoré v piatok panovalo
Summa summarum z môjho pohľadu výborné vozidlá. Myslím si, že by bolo výhrou pre Nitru, keby sa ich kúpila.
No ja by som bol skor za posun posledneho spoja od stanice az na 22:45, aby sa cez vikend dalo prestupit z posledneho leopoldovskeho vlaku, ktory ma prichod o 22:42 a aby clovek nemusel slapat domov pesi alebo ist taxikom.
clovece netrep o com nemas sajnu, v BA sa z nicoho transparenty neodstranovali. tie boli odstranene este v BB. kebyze tam su transparenty tak ich v BA zuzitkujeme a nejazdime s tabulkami ☠
Vladimír: bolo by možné zmeniť večerný CP L19, je maximálne nevyhovujúci, zmeniť v zmysle 18.33, 19.33, 20.33, 21.33 a 22.38 a z Janíkoviec zo Slamkovej xx.58? Myslím, že by to malo veľa výhod:
- cestujúci do Nitry po 21h (najmä my) nebudeme mať konečne problém ( čakať 1,5 h na spoj - to chce pevné nervy)
- nedá sa ani využiť prímestská, ide okolo 20.30 a potom až okolo 22.40
- veľa obchodných prevádzok končí o 21h, pr. OC galéria, OC Centro, OC max
....myslím že je to zopár dobrých bodov.....
PS: Len prosím nespomínaj L94.Ten jeden spoj snáď nebude problém....
Preveroval som na MMD. Autobus prestal dobíjať a naozaj odišiel o 15 minút skôr, a to na príkaz dispečera. Nanešťastie bol totiž v tom čase jedinou šancou, aby nevypadol spoj do nejakej obce, a tak bol použitý ako záloha. Samozrejme to, že sa Ti nepodarilo dobiť kartu, je mi ľúto.
Re #9337 office: Stačí pozrieť do štatistiky tu na iMHD. Priemerný vek autobusov je v Nitre 13 rokov, v Bratislave 12 rokov. Čiže nič moc rozdiel. Zato si dovolím tvrdiť, že stav autobusov (pocitová stránka pre cestujúceho) je výrazne lepší v Nitre. Nie všetky naše autobusy sú síce výstavné kusy, ale v porovnaní s nimi nemalú časť bratislavskej flotily možno označiť za vraky,
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Majkl
-na prvý pohľad sú vozidlá vo výbornom stave, motoricky sa zdajú byť dobré (toto ako laik neposúdim), jazda bola svižná
-majú viacero technických vymožeností, nie bežných v našich končinách:
-snímanie priestoru 2.-4. dverí a zobrazovanie situácie na monitoroch nad vnútorným spätným zrkadlom vodiča je až prekvapujúco funkčné a zjednodušuje prácu vodičovi, nehovoriac o zvýšenej bezpečnosti pre cestujúcich
-vodič neovláda zvukovú signalizáciu pred zatváraním dverí (zvonenie), tá sa zapína automaticky iba v prípade, že v blízkosti dvier stojí cestujúci
-2.-4. dvere sú predsuvné, ak boli otvorené dopytom, zatvárajú sa automaticky, inak zatváranie ovláda vodič
-vozidlá sú plne klimatizované; napriek spochybňovaniu tohto riešenia viacerými DP potvrdzujem, že vo voze bolo veľmi príjemne napriek sparnému letnému počasiu, ktoré v piatok panovalo
Summa summarum z môjho pohľadu výborné vozidlá. Myslím si, že by bolo výhrou pre Nitru, keby sa ich kúpila.