Chcem sa spýtať, nevie nikto ako sa uvažuje s okruhovaním Kasalovej ul., pri kaplnke, kadiaľ jazdí Linka25? Ako to chcú zokruhovať? Veď nad Kasalovou je kopec a na druhej strane rodinné domy, bytovky a hneď rieka. Nemá sa ako zokruhovať! Iba autám parkujúcim pri UKF, zakázať parkovanie mimo areálu školy. A nič sa nemusí riešiť a okruhovať. Na Partizánskej ulici v Mlynárciach sa to dalo zokruhovať, tam sú vybudované komunikácie. A nie budovať kvôli UKF-ke autostrádu v prírode vedľa rieky.
takze len tak dalej a tymto sa s vami all lucim.
Oki