P.S. vybral som sa na prechadzku skontrolovat odchod L12 od VW smer Branc odchod 22:39 teraz je 22:50 a L12 nikde ,takze ak by som pracoval vo VW a byvam v Branci,tak mozem ist peso. A teraz mi nadavajte. Takze vela uspechov.
a dufam ze si z huby nespravis jeden iny telesny otvor a ze sa uz nevratis ?
a k tomu tri úseky s obnovou asfaltového koberca... ?
Vladimír
Mimochodom, odteraz by sme (SAD + MsÚ) chceli nabehnúť na režim menej frekventovaných zmien. Zmeny v CP by sa mali robiť dvakrát ročne, a to k 1.5. a 1.11., pokiaľ niečo bude veľmi akútne (pritom menšieho rozsahu), tak výnimočne aj 1.2. a 1.8. Som zvedavý, či sa to podarí, ja osobne dúfam, že áno.