Nemá zmysel sa naťahovať. Rozhodnutie o dodávateľovi tarifného a informačného systému padlo v roku 2002. A také rozhodnutie sa robí na dlhé obdobie, technicky nie je veľmi praktické skákať od jedného dodávateľa k druhému.
Keď si uvedomím, v akej pozícii bola v roku 2002 SAD Nitra a aká situácia bola na trhu, aj dnes mi vychádza, že R&G bolo jednoznačne správnou voľbou (samotné R&G bolo už overené v Žiline a Prešove, BUSE niekoľkokrát drahšie bez nejakých funkčných vymožeností navyše, EMtest prakticky ešte nepoužiteľný).
Keď si uvedomím, v akej pozícii bola v roku 2002 SAD Nitra a aká situácia bola na trhu, aj dnes mi vychádza, že R&G bolo jednoznačne správnou voľbou (samotné R&G bolo už overené v Žiline a Prešove, BUSE niekoľkokrát drahšie bez nejakých funkčných vymožeností navyše, EMtest prakticky ešte nepoužiteľný).

Cize tabulky (v tomto pripade transparenty) su skor dezinformaciou. Aj ked aspon tu linku to ma..
Vladimír
A čo sa týka kvality... veľmi často sa pohybujem v mestách, kde majú transparenty BUSE aj v mestách, kde majú R&G, čím mám možnosť porovnávať. Možno sa niekto bude čudovať, ale ja jednoducho NEROZUMIEM, v čom je akože BUSE kvalitnejšie. Vysvetlite mi niekto, čím by bola nitrianska MHD lepšia, keby na nás namiesto R&G svietilo BUSE. To som zvedavý na tie argumenty...