M: Postoj rôznych miest ku komerčným názvom zastávok je rôzny. Niekde sa s obľubou používajú, niekde sa im vyhýbajú. Ja by som možno ani tak striktne nebol proti (aj keď komerčný, ale predsa pre cestujúceho orientačný bod), len by to chcelo prijať jednotné pravidlá, napr. aké veľké, resp. s akými službami centrum to musí byť. Lebo ak Galéria Tesco, tak potom majme aj zastávky Max a Centro. Lebo zas predstava mať zastávky podľa kdejakého Lidlu či Billy sa mi zdá šialená.
Vladimír