M: Uznávať stredoškolské preukazy sa nie je jednoduché, nakoľko je ich spústa a navyše každý iný. Vysokoškolské ISIC preukazy sú o niečom inom, tam je hneď jasné, že je to to a to, na čie meno je a dokedy platí. Aj preto od toho, kto platný VŠ ISIC má, našu preukážku už nevyžadujeme.
pavuk
Nemyslím Tesco, mám na mysli tie obchody v OC Galéria. Veď tí predavači sa tam musia nudiť. Tak ako v Maxe a v Centro Nitra.
K čomu je to dobré? A v celom Maxe nie je napríklad kútk pre deti, kde by sa mohli pohrať v prípade zlého počasia (preliezačky šmýkačky atď.) A nemyslím že to bude aj v tomto OC Galéria.