Reply on: Sarko #834:
...je to hlavne z dôvodu zdravotného, lebo vraj môže spôsobovať ľuďom zo strojčekmi na srdci vážne problémy, prípadne až srdcový záchvat, ale tiež je to aj z etického hľadiska (nie každý má záujem počúvať v autobuse íné súkromné rozhovory)... ?



Diggi
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=21.10.2004/52247O