Reply on: Sarko #834:
...je to hlavne z dôvodu zdravotného, lebo vraj môže spôsobovať ľuďom zo strojčekmi na srdci vážne problémy, prípadne až srdcový záchvat, ale tiež je to aj z etického hľadiska (nie každý má záujem počúvať v autobuse íné súkromné rozhovory)... ?



TeBeCe