Reply on: Vladimír #8185:
Až na jednu vec, ZŤP: EZČK a preukaz ZŤP, vysokoškolák: ISIC=EZČK.Ad ZŤP: Ja nemám namysli, aby teraz všetci boli povinní si dať spraviť kmeňovú kartu, ale aby to bol len doplnok, kto bude chcieť, napríklad pre tých, čo využívajú EZČK v MAD a MMD.Napríklad, v prímestskej doprave EZČK motivujete platiť čoraz viac EZČK atď....čo taký ZŤP? To ZŤP, ktorý napríklad využíva služby MAD a MMD (napríklad z dediny Vinodol s prestupom na Ďurčanského smer Zobor), tak v MAD bez problémov ale v MMD bude žobrať cez preukaz.Ako pochop, že ide o zjednodušenie.Kedysi bol preukaz využiteľný viac, no dnes je len pre MAD, takže keďže na karte mám údaje o ZŤP, načo mám nosiť zo sebou ZŤP.V Žiline to mám nalepené na ČK a je to pohodlnejšie.A nechcem to zadarmo...
Domov sa dostanes MHD, alebo IAD, je to na tebe.
Linka25
Ako si to dosiahol 8-krát za sebou? Lebo mne to nejde, neviem to ?