Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Vladimír #8202:

Ako si to dosiahol 8-krát za sebou? Lebo mne to nejde, neviem to ?
Reply on: Vladimír #8185:
Až na jednu vec, ZŤP: EZČK a preukaz ZŤP, vysokoškolák: ISIC=EZČK.

Ad ZŤP: Ja nemám namysli, aby teraz všetci boli povinní si dať spraviť kmeňovú kartu, ale aby to bol len doplnok, kto bude chcieť, napríklad pre tých, čo využívajú EZČK v MAD a MMD.Napríklad, v prímestskej doprave EZČK motivujete platiť čoraz viac EZČK atď....čo taký ZŤP? To ZŤP, ktorý napríklad využíva služby MAD a MMD (napríklad z dediny Vinodol s prestupom na Ďurčanského smer Zobor), tak v MAD bez problémov ale v MMD bude žobrať cez preukaz.Ako pochop, že ide o zjednodušenie.Kedysi bol preukaz využiteľný viac, no dnes je len pre MAD, takže keďže na karte mám údaje o ZŤP, načo mám nosiť zo sebou ZŤP.V Žiline to mám nalepené na ČK a je to pohodlnejšie.A nechcem to zadarmo...
Reply on: Vladimír #8202:

Až 8 ich bolo nezmyselných???No ale žiaľ, nemôžeš ❤
Oki,tebe akoze o co ide? Pytal som sa teba nieco?
Reply on: SiTy #8190:
Pracuje sa na tom, cca do 1 mesiaca.

Re #8195 810zssk: ISIC slovenskej univerzity s jasne vyznačeným termínom platnosti. Pokiaľ viem, každá slovenská univerzita má ISIC čipový.

Re #8186, #8188, #8191, #8194, #8198, #8199, #8200, #8201 Linka25: Znova začínaš zahlcovať fórum nezmyselnými príspevkami? Som síce obdarený pomerne silnou dávkou trpezlivosti, ale byť tu webmasterom, asi by som už siahol po zablokovaní prístupu.
Takže ešte raz pre istotu. Nič nebude z priamej linky Wilson-Hypertesco? Lebo dnes sa to už nebudem pýtať ?
Reply on: 810zssk #8195:

Ale čípky sú už zastaralé, to si nevedel?
Reply on: Oki #8197:

V Nitre žijú takí ľudia, že aj pre 10-tich musí byť zabezpečené všetko. Proste sme nároční a bohatí nám to zabezpečia ?
Reply on: 810zssk #8196:

Áno, tak u nás budú snehové gule padať, predsa sme severnejšie...
Reply on: Linka25 #8194:
No skoro. Cize sup sup sa nieco naucit o mestskej HROMADNEJ doprave aby si zistila ze 10 ludi za den na jednej linke je ekonomicky a dopravny nezmysel ktory mozu dotovat iba bohate mesto co Nitra nie je.
Reply on: Linka25 #8186:
V Bratislave snezi, takze asi bude aj u vas 😛 Domov sa dostanes MHD, alebo IAD, je to na tebe.
Reply on: Vladimír #8185:
Uzna mi vodic MHD aj necipovy ISIC, alebo len s cipom?
Reply on: Oki #8192:

MHD znamená - Musím Hneď Domov! Takže malo by to byť od každého domu ku každému ?
Reply on: SiTy #8189:

TySi, ale natvrdlý akosi
Reply on: SiTy #8189:
OK posledny pokus. Vies co znamena skratka MHD. ?

P.S.: Ked niekdo povie system odvsadial vsade, neznamena to od kazdeho domu ku kazdemu.
Reply on: SiTy #8189:

Nebavýýý ale musýýým. Však neriešenia môžu za moju trápnosť...
Vladimir kedy uz budu nove tabulku a oznacene vsetky linky tak ako maju byt?
Linka25 teba to este stale bavy sa pozri jak si trapna...
Reply on: Oki #8184:

Že ja ho nevidím...ako to môžeš povedať ak Wilson a Hypertesco nie je spojené:o)
Reply on: Linka25 #8186:
Poviem to asi za vsetkych ale, to je tvoj problem cize nas s tym nezatazuj.

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.