Reply on: Linka25 #7924:
Zato z teba tá pozitívna energia priam srší...Až tu ma oslepuje. Alebo to je slnko?
Na nick Linka25 prestavam reagovat. Snad len ked napise veliku blbost tak bude snaha o korekciu. Kedze sa v robote nudi a pokec ju uz nebavi tak si nasla ine forum kde by zabila cas ked je v robote. Ked nebude odozva na jej prispevky tak bude menej spamu z jej strany, teda aspon dufam. ?
Linny
Len pre tvoju informaciu, keyboarda uz nejaka zena stretla... Ja som jeho polovicka a som s nim velmi stastna ❤
Vladimir:
Hoci ludia na ten novy CP dost frflu, mne sa celkom paci, ze ste racionalne vyriesili spoje cez spicku ?