Reply on: Linka25 #7924:
Zato z teba tá pozitívna energia priam srší...Až tu ma oslepuje. Alebo to je slnko?
Na nick Linka25 prestavam reagovat. Snad len ked napise veliku blbost tak bude snaha o korekciu. Kedze sa v robote nudi a pokec ju uz nebavi tak si nasla ine forum kde by zabila cas ked je v robote. Ked nebude odozva na jej prispevky tak bude menej spamu z jej strany, teda aspon dufam. ?
Linka25
Ty si zakomplexovaný chlap, ktorý predvádza svoju fantáziu na nejakom profile neznámej, pretože nemá fantáziu tam, kde by ju mal predvádzať. Dúfam, že Ťa ešte žiadna žena nespoznala, strata času.