Reply on: Linka25 #7924:
Zato z teba tá pozitívna energia priam srší...Až tu ma oslepuje. Alebo to je slnko?
Na nick Linka25 prestavam reagovat. Snad len ked napise veliku blbost tak bude snaha o korekciu. Kedze sa v robote nudi a pokec ju uz nebavi tak si nasla ine forum kde by zabila cas ked je v robote. Ked nebude odozva na jej prispevky tak bude menej spamu z jej strany, teda aspon dufam. ?
Linka25
Však čo sa staráš. Žiadaj kompetentných, čo ty potrebuješ a nepleť sa tu pod nohy