Reply on: Mato #775:
...a nemusíš mať obavy, vieme o tom, kedy hrá MHK doma a kedy vonku, aj keď o sebe netvrdíme, že máme len dobré nápady, a potom napíšeme to čo Ty... ?
inak, 4.11.2000 oficialne vznikli stranky iMHD.sk, preto som oficialne spustenie iMHD.sk Nitra pripravil minuly rok tiez na 4.11. (cela bohata historia iMHD je v Kontakt na iMHD.sk -> Historia iMHD.sk v datumoch) ?

Mato
To sa ale o tebe asi povedat neda, kukni sa co si napisal, som zvedavy ako sa bude ten chudak sofer v piatok a v nedelu tocit, ked pojde kvoli Autosalonu namiesto Vystavnej po Tr.A.Hlinku, pride po Progres a bude mat ist naspat po Tr.A.Hlinku ku Ciganovi ?.
A potom este odporucam si ustriehnut situaciu o 9 sutaznych kol, lebo planovany domaci zapas so Zvolenom sa uskutocni vo Zvolene, tak busiky pekne stiahnut ?
Som vazne zvedavy, ako to cil v piatok a v nedelu zvladnu dani soferi, dost casto totiz sami nevedia kam maju ist, hehe