Reply on: uko #689:
No je nacase aby si sa prisiel pozriet do Presova. To by si si uz potom nemohol mysliet ze najlepsia doprava je v Ziline.
a ked sa vrati hlavny "sef" z USA, tiez by mohli pribudnut aj dalsie americke mesta. btw. clanok o ziline tam uz nemal byt (resp. je trochu neaktualny), pretoze Zilina ma vlastnu podstranku na iMHD
TeBeCe