...od 4.10.2004 budú všetky spoje linky číslo 8 zachádzať do Metra, bližšie informácie oznámim neskôr... ?
Ale ten je aj tak prerušený diskotékou z kabíny vodiča, pretože hudba na plné "pecky" už akosi k prešovskému nočáku (hlavne N2) patrí 

TeBeCe