Reply on: TeBeCe #6764:
Zo Slovnaftu sa vrátil 287BE, nie 284BE. Podľa mojich info v Slovnafte žiaden Ikarus už nejazdí.
Neviem čo piješ, ale pozývam Ťa, ak sa Ti podarí vybavíť, že Šarkan alebo Turan budú pravidelne čo i len v hodinovom intervale dlhodobo jazdiť na trase Klokočina - Wilsonovo nábr. ?
Linka25
Možno by nam skôr vyhoveli súkromné firmy, napr. ŠARKAN, ako MHD, nie?