Reply on: Linka25 #6737:
Pocuj, mila moja kverulantka. Rozumiem sa do toho viac, ako si myslis a uplne bez pochyby viac, ako ty. SAD NR nemoze, vzdy, ked si nejaka hysterka zmysli, zaviest novu linku podla jej zelania, s tym, ze bude TESTOVAT, ci sa NAHODOU nevyplati. SAD NR ma k dispozicii vystupy z palubnych pocitacov, podla ktorych sa da presne zistit obsadenost lubovolneho spoja za lubovolne nastavene obdobie v minulosti. Vladimir ti uz povedal, ze predmetna oblast nenaplna autobusy natolko, aby bolo nutne cokolvek menit alebo pridavat.Zmier sa s tym, ze niekto je vzdy nespokojny, ide len o to, aby tych nespokojnych bolo co najmenej. Si hlucha k odbornym vyjadreniam kompetentnych (a nie jedneho kompetentneho) a furt si len melies svoje. S takym clovekom sa tazko bavit. Odporucam ti riesit svoju ziadost cez peticiu obcanov. Pretoze tu ti uz bolo viackrat povedane, ze tvojim rozmarom vyhovene nebude. Pochopila?
Linka25
Nitra ako mesto sa rozširuje, nespí. Takže k navýšeniu vozokilometrov raz za čas aj tak musí prísť. Inak potom MHD
je neflexibilné konať!