Ved mate 4 klbove primestske Karosy, co tam jeden CN12 na tom ze je primestskej verzii.
LC735 uz nejazdi MHD, vsak? videl som ju chodit na linkach SONY ale ma este v sebe obavovaci system pre cipove karty.
LC735 uz nejazdi MHD, vsak? videl som ju chodit na linkach SONY ale ma este v sebe obavovaci system pre cipove karty.
Vladimír
Re #6595 miso123: Ľudia sa v autobuse chytia presne tak, ako sa držali v prímestských autobusoch doteraz. Keď im nevadí C 734 a dokonca ani LC 735, neviem o čo horší je CN 12, ktorý je dokonca nízkopodlažný.
Drvivá väčšina cestujúcich sa s ním aj tak nestretne. Jazdiť bude najmä po zájazdoch a na mestskej len na vybraných linkách, o ktorých sme tu už písali.