Reply on: Vladimír #6536:
Čo sa týka neoznačenia PCL, tak v príspevku #5774 si písal, že nesplnenie tejto povinnosti je porušením Prepravného poriadku a ustanovení Cenového výmeru, ktorý pre prevádzku MAD vydalo Mesto Nitra. Nie je to však čierna jazda. V každom prípade si tieto dve vyjadrenia jednoducho odporujú. Alebo si pod čiernou jazdou dopravca predstavuje niečo iné ako porušenie Prepravného poriadku a ustanovení Cenového výmeru? A teda čierna jazda nie je porušenie prepravného poriadku? A čo to vlastne potom je tá čierna jazda? ?
Dušan