Reply on: Dušan #5701:
No ja som sa nim v tych horucavach viezol a klima to celkom dobre zvladala, lebo dvere sa otvarali len na dopyt. ?
Samozrejme, kvoli neopravnenemu nastupu cez predne dvere sa z vozidla nevyhadzuje, ale toleruje sa to.
Vladimír