Reply on: uko #536:
Aha jasné, takže tabule sú len na niektorých busoch, systém však funguje vo všetkých vozoch. A ešte jedna otázka - akustické hlásenie zastávok existuje? Lebo o jeho existencii v Nitre som ešte nepočul.
ale teraz sa mi dostala do ruk fotka, kde na linke 28 vidim Conecto
)
uko