Som rád, že sa nedorozumenie medzi V.P., TeBeCem a ukom urovnalo, pretože viem, že všetkým trom vám ide o dobrú vec.
V.P. najskôr narážal na úroveň nie stránok, ale konkrétne tohto diskusného fóra. A v tom aj žiaľ súhlasím. Niekedy ma už ozaj mrzí, že koľkokrát sem kliknem, čítam len množstvo nekonštruktívnych príspevkov zväčša okorenených nevyberanými výrazmi. Prial by som si, aby sa tu už konečne rozbehla normálna diskusia o pomenúvaní a možných riešeniach problémov MHD v Nitre a zároveň vzájomnom informovaní o dianí v nej. Lebo príspevky o tom, že nejaký vodič zas meškal 2 minúty ma už nebaví čítať, zvlášť ak na takéto niečo mohlo byť "x" objektívnych príčin.
V.P. najskôr narážal na úroveň nie stránok, ale konkrétne tohto diskusného fóra. A v tom aj žiaľ súhlasím. Niekedy ma už ozaj mrzí, že koľkokrát sem kliknem, čítam len množstvo nekonštruktívnych príspevkov zväčša okorenených nevyberanými výrazmi. Prial by som si, aby sa tu už konečne rozbehla normálna diskusia o pomenúvaní a možných riešeniach problémov MHD v Nitre a zároveň vzájomnom informovaní o dianí v nej. Lebo príspevky o tom, že nejaký vodič zas meškal 2 minúty ma už nebaví čítať, zvlášť ak na takéto niečo mohlo byť "x" objektívnych príčin.
Oki
Dalej ma nepotesilo ze SMK chce opat v NSK odsuhlasit prerozdelenie penazi na dopravu podla povodneho navrhu. Vazne si v tom NSK robia co chcu ... ? ?