Zdravím,
ako sa darí šarkanom? či ako sa tie maršrutky v Nr volajú.. Nejako táto téma na DF utíchla, znamená to, že aj tento druh dorpavy v NR zanikol? ? ?
Tieto dni som mal to potešenie tráviť v Martine,
Tam sú maršrutky volané martinská strela, stoja 10 Sk (ako lístok na MHD z el. peňaženky, ináč u vodiča stojí 12, takže stela je v tomto prípade o 2 sk lacnejšia) Ak som si dobre všimol, tak to zabezpeujú rôzne typy áut, podaktoré s kapacitou 7 miest okrem vodiča - teda neteba tam vodičák "D".
Ale to podstatné: premávajú aj v so - ne, kedy je evidenttne nižší dopyt po MHD, v ne už od 8mej a sobotu ešte skôr; aj 21 ešte jazdia - cez víkend som to videl logicky prázdne - tak vlk dvaja, max traja na spoj, ale hlavné je predbehnúť voz linky MHD. ?
ako sa darí šarkanom? či ako sa tie maršrutky v Nr volajú.. Nejako táto téma na DF utíchla, znamená to, že aj tento druh dorpavy v NR zanikol? ? ?
Tieto dni som mal to potešenie tráviť v Martine,
Tam sú maršrutky volané martinská strela, stoja 10 Sk (ako lístok na MHD z el. peňaženky, ináč u vodiča stojí 12, takže stela je v tomto prípade o 2 sk lacnejšia) Ak som si dobre všimol, tak to zabezpeujú rôzne typy áut, podaktoré s kapacitou 7 miest okrem vodiča - teda neteba tam vodičák "D".
Ale to podstatné: premávajú aj v so - ne, kedy je evidenttne nižší dopyt po MHD, v ne už od 8mej a sobotu ešte skôr; aj 21 ešte jazdia - cez víkend som to videl logicky prázdne - tak vlk dvaja, max traja na spoj, ale hlavné je predbehnúť voz linky MHD. ?
Mike