Reply on: Oki #4237:
Mňa by skôr zaujímalo, čím to je že sa tento rok roztrhlo vrece s cestovaním zadarmo (ZV, ZA, NR)?
Kedze v nedelu rano zacina jazdit denna doprava az od 7.00, tak na NS cestuju babky do kostola na omse od piatej, od siestej etc. Je to take mile, ked v nedelu v N2-ke o piatej nadranom sedia vedla seba svorne podnapity chrapajuci mladenec iduci zo sobotneho flamu z mesta a pobozna babka iduca na pol siestu na nedelnu omsu
ako je mozne, ze sa tie dve skupiny este nepobili, to nechapem
Vladimír
- cca 1,5 hodiny pre dopravnú nehodu úplne zablokovaná Novozámocká ul. v Krškanoch - doprava na L12, 14, 22, 122 celkom zastavená, vozidlá uviazli v obojstranne sa tvoriach kolónach
- odstavenie železničnej výstražnej signalizácie na všetkých železničných priecestiach v Mlynárciach - tvorba rozsiahlych kolón, CP liniek 8, 13, 18, 21, 30, 33 značne deformovaný
- dopravná situácia na Štúrovej - posledné linky, ktoré jazdili podľa cestovného poriadku, prestali premávať podľa cestovného poriadku pre viaznutie v nezvládnuteľných kolónach