Zdravim Vas vospolok v tento prdvianocny cas:-) Mam otazku, L26 vcera podla cp mala ist o 16:39, cas podla cl 16:45 - 16:47, nepamatam presny cas a aj listok som zahodil... Taktiez asi tak dva - tri tyzdne do zadu, odchod podla cp 18:10, cas na cl bol 18:19 (to som si zapamatal). Tieto odchody su z Palarikovej smer zobor. Rad by som sa spytal, ze cim je sposobene taketo meskanie. Dakujem.:-)))
Vladimír
Hviezdoslavova I. - odchod 16:33:58, mešká 58 sekúnd
Štúrova - odchod 16:39:52, mešká 3:52
Palárikova - odchod 16:46:54, mešká 7:54
Takže meškanie sa vytvorilo len tesne pred Palárikovou. Teraz ma napadá, včera som tuším v tom čase šiel z mesta domov na Klokočinu. Nebola tam na Štúrke nejaká nehoda? Ale to že bola strašne upchatá si pamätám dobre - posúvali sme sa "krok za krokom".