Reply on: Vladimír #4152:
Poznám z Brna, je to fakt dobrá vec.Bolo by to dobré aj u nás. Veď dnes na SR to ma skoro každý mestský dopravca, či nie?
no to urcite... ale je ich aj dost ktorym to prekaza....
ako to mozes tvrdit? si si isty? a aky bol ten dovod?
dnes pre zmenu nesiel spoj c. 24 o 6.01 z Klokociny vobec.... aha iny sofer. Este, ze siel spoj dalsi. Niektori nestihali, ale no co uz... ? Opat bez vysvetlenia...Ale ten dalsi ma asi viac casu, zastal presne tam kde mal.
Vladimír