Reply on: M #4154:
Hádam okrem Košíc každý. Konkrétne teda tie mám zafixované, ako konštatne "oplagátované".
no to urcite... ale je ich aj dost ktorym to prekaza....
ako to mozes tvrdit? si si isty? a aky bol ten dovod?
dnes pre zmenu nesiel spoj c. 24 o 6.01 z Klokociny vobec.... aha iny sofer. Este, ze siel spoj dalsi. Niektori nestihali, ale no co uz... ? Opat bez vysvetlenia...Ale ten dalsi ma asi viac casu, zastal presne tam kde mal.
M
Bolo by to dobré aj u nás. Veď dnes na SR to ma skoro každý mestský dopravca, či nie?